Daně

Daní se pod naším vedením nemusíte obávat.

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Náš tým odborníků je připraven nabídnout Vám poradenské služby v oblasti daní a poskytnout Vám tak dostatečnou podporu pro klidný a bezproblémový chod Vašeho podnikání.
Účetní poradenství

Účetní poradenství

Věnujte svůj čas a znalosti tomu, co opravdu umíte. Oblast daní a účetnictví přenechejte odborníkovi v tomto oboru, který Vám nalezne to správné řešení.
Daňové přiznání

Daňové přiznání

Zpracujeme pro Vás všechna daňová přiznání a upozorníme na nedostatky a rizika, kterým je do budoucna vhodné věnovat Vaši pozornost.
Daňová evidence

Daňová evidence

Pro poplatníky s daňovou evidencí zajistíme vedení daňové evidence.
I pro tuto skupinu podnikatelů nabízíme komplexní pokrytí jejich potřeb.
Zastupování v řízeních ve věci daní

Zastupování v řízeních ve věci daní

Nevíte jako komunikovat se správcem daně? Svěřte se do rukou našich odborníků na správu daní a další legislativu. Pomůžeme Vám při komunikaci se správcem daně a dalšími institucemi.

 Ostatní daňové služby

Mezinárodní daňové poradenství, smlouvy o zamezení dvojího zdanění

Díky kooperaci s našimi partnerskými kancelářemi poskytujeme komplexní poradenské služby také v oblasti mezinárodního daňového poradenství. Naši odborníci mají bohaté zkušenosti s aplikací smluv o zamezení dvojího zdanění. Mezi našimi klienty je řada zahraničních společností.

Vracení DPH v rámci EU

Klientům ze zahraničí podáme žádost o vrácení daně z přidané hodnoty z České republiky a ze Slovenska. Vratku této daně za Vás s příslušným správcem daně vykomunikujeme.

Agenda DPH pro zahraniční plátce

Přiznání k dani z přidané hodnoty zpracujeme také pro zahraniční plátce. Problematiku daně z přidané hodnoty vysvětlíme a upozorníme na případné změny a nedostatky.

Intrastat

Nemějte obavy ze sledování pohybu zboží mezi členskými státy Evropské unie. Zajistíme Vám kompletní zpracování a podání výkazů Intrastat.

Vzdělávání

Pro naše klienty i širokou veřejnost pořádáme odborné semináře na problematiku daní a účetnictví. Semináře je možné připravit také dle individuálních potřeb konkrétní společnosti. Naši lektoři školí i v regionech mimo Prahu.

Nenašli jste, co jste hledali?

I tak Vám můžeme pomoci. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme. Volejte na (+420) 251 555 148 nebo nás kontaktujte.

Kontaktujte nás

Naše služby


Dále nabízíme služby pro bytová družstva a SVJ, služby spojené se správou společností a účetní software EuroFib.

Kanceláře

Praha

Písek

Plzeň

Německo

  • Sozietät Jürgen Geiling & Partner
  • Tel: (+49 9971) 85190
  • Fax: (+49 9971) 851919
  • Adresa: Cham, Goethestraße 8, BRD